Работа школы на каникулах

План работы школы на зимних каникулах

24.12.2020

№ п/п

Название мероприятия

Дата проведения

Время проведения

Ответственный

1.

Инструктажи по технике безопасности в рамках акции «Безопасные каникулы»

24.12.2020

12.50-13.00

Классные руководители 1-11

2.

Новогодние праздники клубов ЮНЕСКО на базе СШ № 11 г. Слуцка

28.12-30.12

9.00

Житин И.М.

3.

Рейд «Семья»

26.12.2020

10.00-13.00

Толоконникова А.М.

4.

Познавательно-игровое занятие «Умники и умницы»

26.12.2020

9.00-10.00

Семенович Т.Г.

5.

Новогодние весёлые старты

26.12.2020

10.00-12.00

Даниленко Т.Н.

6.

Интеллектуальная игра

«Путешествие по мультфильмам»

28.12.2020

9.00-10.00

Ванецкая Т.Н.

7.

Спортивное состязание «Сильные ребята – здоровые ребята!»

28.12.2020

10.00-12.00

Даниленко Т.Н.

8.

Познавательное занятие

«Символ года»

29.12.2020

9.00-10.00

Толоконникова А.М.

9.

Подвижные спортивные игры

«Вместе весело играть!»

29.12.2020

10.00-12.00

Даниленко Т.Н.

10.

Викторина «Зимняя сказка»

30.12.2020

9.00-10.00

Самусевич Г.Г.

11.

Детский зимний спортивный праздник

30.12.2020

10.00-12.00

Даниленко Т.Н.

12.

Заочное путешествие

«Моя Беларусь»

31.12.2020

9.00-10.00

Микуленя С.А.

13.

Спортивные соревнования по волейболу

31.12.2020

10.00-12.00

Даниленко Т.Н.

14.

Урок-путешествие «Знаменитые места Беларуси»

02.01.2021

9.00-10.00

Денисенко Л.Н.

15.

Спортландия «В здоровом теле – здоровый дух!»

02.01.2021

10.00-12.00

Даниленко Т.Н.

16.

Шоу-игра «Мудрая сова»

04.01.2021

9.00-10.00

Микитич А.С.

17.

Подвижные спортивные игры на свежем воздухе

04.01.2021

10.00-12.00

Даниленко Т.Н.

18.

Рождественская игровая программа для октябрят

05. 01.2021

9.00-10.00

Лесун Н.А.

19.

Спортивно-игровое занятие

«В дружбе – сила»

05. 01.2021

10.00-12.00

Даниленко Т.Н.

20.

Новогодняя викторина

06. 01.2021

9.00-10.00

Микуленя С.А.

21.

Соревнования по шахматам

06. 01.2021

10.00

Даниленко Т.Н.

22.

Час общения «Рождество в странах мира»

08. 01.2021

9.00-10.00

Житин И.М.

23.

Игра-конкурс

«Забавы зимушки-зимы»

08. 01.2021

11.00

Даниленко Т.Н.

24.

«Разноцветные фантазии» (конкурс рисунков)

09. 01.2021

9.00-10.00

Шотт И.П.

25.

Конкурсно-игровая программа «Зимние приключения»

09. 01.2021

12.00

Даниленко Т.Н.

26.

Работа кружков и секций по расписанию

26.12.20 – 09.01.21

10.00

Руководители объединений по интересам

27.

Работа спортзала

ежедневно

9.00

Даниленко Т.Н.

28.

Работа библиотеки

ежедневно

9.00

Колядко Н.И.

 

29.

Работа кабинета информатики

ежедневно

9.00

Максименя Л.А.

Микуленя С.А.

30.

Индивидуальные занятия с учащимися (по желанию)

ежедневно

 10.00-12.00

Учителя – предметники

31.

Проведение школьных МО

26.12.20- 09.01.21

10.00

Руководители МО, учителя-предметники

свернуть

План работы школы на осенних каникулах

31.10.2020

№ п/п

Назва мерапрыемства

Дата правядзення

Час правядзення

Адказны

1.

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Сонейка”

(па асобнаму плану)

31.10.2020

9.00-16.00

Самусевіч Г.Р.

2.

Прафілактычны занятак-інструктаж “Азбука дорожной безопасности”

31.10.2020

9.30-10.30

Ванецкая Т.М.

3.

“Падарожжа ў ПДР-Ландыю”- прафілактычнае мерапрыемства

31.10.2020

10.30 -11.30

Шотт І.П.

4.

Рухомыя спартыўныя гульні “Ура! Канікулы!”

31.10.2020

11.40-13.20

Даніленка Т.М.

 

5.

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Сонейка”

(па асобнаму плану)

02.11.2020

9.00-16.00

Самусевіч Г.Р.

6.

“Вялікае падарожжа па малой радзіме” – гульня падарожжа”

02.11.2020

10.00 -11.00

Дзенісенка Л.М.

7.

“Фантазія” – заняткі па інтарэсах

02.11.2020

11.00-11.45

Шотт І.П.

8.

“Чароўныя алоўкі” – заняткі па інтарэсах

02.11.2020

11.00-11.45

Ванецкая Т.М.

9.

Спартыўныя спаборніцтвы па футболу

02.11.2020

12.00-13.00

Даніленка Т.М.

10.

Індывідуальныя заняткі па хіміі

02.11.2020

10.00-12.00

Мікуленя С.А.

 

11.

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Сонейка”

(па асобнаму плану)

03.11.2020

9.00-16.00

Самусевіч Г.Р.

12.

Урок-экскурсія

“Падарожжа па Беларусі”

03.11.2020

10.00-11.00

Мікіціч А.С.

13.

“Шахматы” – заняткі па інтарэсах

03.11.2020

11.00-11.45

Альховік А.У.

14.

Спартыўныя гульні

03.11.2020

12.00-13.00

Даніленка Т.М.

15.

2 этап Рэспубліканскай алімпіяды па гісторыі

03.11.2020

к 9.00

Лясун Н.А.

 

16.

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Сонейка”

(па асобнаму плану)

04.11.2020

9.00-16.00

Самусевіч Г.Р.

17.

Завочнае падарожжа “Цікавыя мясціны Беларусі”

04.11.2020

10.00-11.00

Мікуленя С.А.

18.

“Валейбол” –заняткі па інтарэсах

04.11.2020

11.00-11.45

Даніленка

19.

Спартыўныя гульні

04.11.2020

12.00-13.00

Даніленка Т.М.

20.

Індывідуальныя заняткі па хіміі

04.11.2020

10.00-12.00

Мікуленя С.А.

 

21.

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Сонейка”

(па асобнаму плану)

05.11.2020

9.00-16.00

Самусевіч Г.Р.

22.

Майстар-клас “Поры года на маёй радзіме”

05.11.2020

10.00-11.00

Шотт І.П.

23.

“Футбол” – заняткі па інтарэсах

05.11.2020

11.00-11.45

Даніленка Т.М.

24.

“Чароўныя алоўкі” – заняткі па інтарэсах

05.11.2020

11.00-11.45

Ванецкая Т.М.

25.

Рухомыя гульні

05.11.2020

12.00-13.00

Даніленка Т.М.

26.

2 этап Рэспубліканскай алімпіяды па хіміі

05.11.2020

к 9.00

Мікуленя С.А.

 

27.

Работа школьнага аздараўленчага лагера “Сонейка”

(па асобнаму плану)

06.11.2020

9.00-16.00

Самусевіч Г.Р.

28.

Экскурсія г. Слуцк

06.11.2020

10.00-11.00

Жыцін І.М.

29.

Унутрышкольныя шахматна-шашачныя спаборніцтвы

06.11.2020

11.00-11.45

Альховік А.У.

30.

Рухомыя гульні

06.11.2020

12.00-13.00

Даніленка Т.М.

31.

2 этап Рэспубліканскай алімпіяды па хіміі

06.11.2020

к 9.00

Мікуленя С.А.

 

32.

Работа бібліятэкі

31.10-6.11

 

8.30-16.00

Калядка Н.І.

 

33.

Работа кабінета інфарматыкі

31.10-6.11

 

10.00-12.00

Максіменя Л.А.

Мікуленя С.А.

Дрозд А.П.

34.

Правядзенне школьных МА і ўдзел у працы раённых МА

31.10-6.11

 

Кіраўнікі МА, настаўнікі школы

35.

Размяшчэнне праведзеных мерапрыемстваў на сайце школы

31.10-6.11

пастаянна

Класныя кіраўнікі

Дрозд А.П.

свернуть