Расписание

РАСКЛАД РАБОТЫ ФАКУЛЬТАТЫВАЎ

02.09.2019
І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года
развернуть

 

№ п/п

Назва факультатыўнага занятку

Прадмет

Класс

Час правядзення

Дзень тыдня

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

1.

Паўтараем матэматыку

матэматыка

11

8.00 – 8.45

пятніца

Дрозд Аляксандра Пятроўна

2.

Лексіка-граматычны практыкум

англ. мова

11

15.20 – 16.05

аўторак

Мікіціч Анастасія Сяргееўна

3.

Лексіка-граматычны практыкум

англ. мова

10

14.50 – 15.35

панядзелак

Мікіціч Анастасія Сяргееўна

4.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

гісторыя

10

15.20 – 16.05

аўторак

Лясун Наталля Андрэеўна

5.

Столяр-канструктар

працоўнае навучанне

 

9

14.50 – 15.35

пятніца

Альховік Аляксандр Уладзіміравіч

6.

Абагульняючы курс

руская мова

9

15.20 – 16.05

аўторак

Жыцін Ігар

Міхайлавіч

7.

Мая прафесійная будучыня

 

 

9

14.50 – 15.35

панядзелак

Лясун Наталля Андрэеўна

8.

Асновы этыкета

 

7

13.55 – 14.40

пятніца

Лясун Наталля Андрэеўна

9.

Практыкум па чытанню

англ. мова

6

14.50 – 15.35

пятніца

Мікіціч Анастасія Сяргееўна

10.

Мая Айчына

гісторыя

6

13.55 – 14.40

панядзелак

Лясун Наталля Андрэеўна

11.

Матэматычная вясёлка

 

матэматыка

4

12.55 – 13.40

панядзелак

Семяновіч Таццяна Рыгораўна

12.

Вытокі роднай мовы

 

бел мова

4

13.55 –  14.40

пятніца

Семяновіч Таццяна Рыгораўна

13.

Вытокі роднай мовы

 

бел мова

3

12.55 – 13.40

панядзелак

Самусевіч Галіна Рыгораўна

14.

Вытокі роднай мовы

 

бел мова

2

12.55 – 13.40

панядзелак

Талаконнікава Г.М.

15.

Матэматычная вясёлка

 

матэматыка

2

12.55 – 13.40

серада

Талаконнікава Г.М.

16.

Вытокі роднай мовы

 

бел мова

1

12.55 – 13.30

панядзелак

Ванецкая Таццяна Мікалаеўна

17.

Вучымся эканоміі і беражлівасці: азбука Берагошы.

 

чалавек і свет

1

12.50 – 13.35

серада

Ванецкая Таццяна Мікалаеўна

 

 

свернуть

РАСКЛАД РАБОТЫ ЗАНЯТКАЎ ПА ІНТАРЭСАХ

02.09.2019
І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года
развернуть

  

 

 

Назвы заняткаў па інтарэсах

 

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка

 

 

 

 

 

Кабінет

Дні тыдня

Час заняткаў

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Ачумелыя ручкі

Самусевіч Г.Р.

каб.

3 кл.

 

 

14.45-16.30

 

 

 

Смак

Шотт І.П.

каб.

абсл. працы

 

 

 

 

 

12.00-

13.40

Шахматы

Альховік А.У

актавая зала

 

15.20-

16.05

 

 

15.30-

16.15

 

 

Чароўныя алоўкі

Ванецкая Т.М.

каб.

1 кл.

13.55-14.40

14.25-

15.10

 

 

 

 

 

Футбол

Даніленка Т.М.

спарт.

зала

14.45-

15.30

 

 

 

 

 

 

Валейбол

Даніленка Т.М.

спарт.

зала

 

 

 

 

 

 

 

11.00-11.45

 

свернуть

РАСКЛАД УРОКАЎ У 1-4 КЛАСАХ

02.09.2019
І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года
развернуть

І паўгоддзе 2019/2020 навучальны год

 

№ п/п

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

ПАНЯДЗЕЛАК

1

бел.літ(нав.чыт.)

бел.літ(літ.чыт)

бел.мова

матэматыка

2

матэматыка

бел.мова

матэматыка

англ.мова

3

выяўл.маст.

матэматыка

англ.мова

гадз. здар.і сп.

4

фіз. культ.і зд.

асн.бясп.жыц.

асн.бясп.жыц.

бел.мова

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

АЎТОРАК

1

бел.літ(нав.чыт.)

руск.мова

матэматыка

руск.літ(літ.чыт)

2

матэматыка

матэматыка

бел.мова

матэматыка

3

бел.м(нав.пісьму)

руск.літ(літ.чыт)

руск.мова

музыка

4

музыка

фіз. культ.і зд.

фіз. культ.і зд.

руск.мова

5

 

 

руск.літ(літ.чыт)

фіз. культ.і зд.

6

 

 

 

 

 СЕРАДА

1

матэматыка

бел.літ(літ.чыт)

бел.мова

бел.літ(літ.чыт)

2

руск.мова

матэматыка

матэматыка

англ.мова

3

прац.навучан.

бел.мова

англ.мова

матэматыка

4

 

гадз. здар.і сп.

гадз. здар.і сп.

бел.мова

5

 

 

бел.літ(літ.чыт)

выяўл.маст.

6

 

 

 

 

ЧАЦВЕР

1

гадз. здар.і сп.

руск.літ(літ.чыт)

руск.літ(літ.чыт)

руск.літ(літ.чыт)

2

бел.м(нав.пісьму)

музыка

музыка

руск.мова

3

бел.літ(нав.чыт.)

руск.мова

руск.мова

бел.мова

4

чалавек і свет

выяўл.маст.

выяўл.маст.

фіз. культ.і зд.

5

 

 

чалавек і свет

асн.бясп.жыц.

6

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

1

бел.м(нав.пісьму)

фіз. культ.і зд.

фіз. культ.і зд.

бел.літ(літ.чыт)

2

матэматыка

матэматыка

матэматыка

англ.мова

3

фіз. культ.і зд.

бел.мова

англ.мова

матэматыка

4

выяўл.маст.

чалавек і свет

бел.літ(літ.чыт)

чалавек і свет

5

 

прац.навучан.

прац.навучан.

прац.навучан.

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

свернуть

РАСКЛАД УРОКАЎ У 5-11 КЛАСАХ

02.09.2019
І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года
развернуть

РАСКЛАД УРОКАЎ НА І ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Панядзелак

 

5 клас

6 клас

7 клас

8клас

9 клас

10 клас

11 клас

0

 

 

 

 

 

 

 

1

англ.мова

матэматыка

руск.літ

бел.літ

фізіка

фіз.культ.і зд.

біялогія

2

айч.і СМК

руск.мова

фізіка

матэматыка

хімія

дапр.і мед падр.

фіз.культ.і зд.

3

руск.мова

бел.мова

матэматыка

біялогія

айч.і СМК

фізіка

руск.літ

4

матэматыка

гісторыя

біялогія

англ.мова

бел.мова

матэматыка

фізіка

5

бел.літ

руск.літ

гісторыя

руск.літ

фіз.культ.і зд.

англ.мова

матэматыка

6

 

гісторыя (ф)

бел.мова

фіз.культ.і зд.

руск.мова

біялогія

англ.мова

7

 

 

 

 

асн.выб.пр. (ф)

англ.мова (ф) 

 

Аўторак

0

 

 

 

 

 

 

 

1

фіз.культ.і зд.

біялогія

матэматыка

айч.і СМК

англ.мова

бел.літ

руск.літ

2

англ.мова

матэматыка

фіз.культ.і зд.

хімія

руск.мова

гісторыя

бел.мова

3

бел.мова

фіз.культ.і зд.

англ.мова

матэматыка

гісторыя

руск.мова

хімія

4

матэматыка

бел.літ

геаграфія

гісторыя

руск.літ

англ.мова

матэматыка

5

руск.літ

англ.мова

айч.і СМК

руск.мова

геаграфія

матэматыка

грамадазнаўст.

6

асн.бясп.жыц.

руск.мова

руск.мова

прац.н./прац.н

матэматыка

гадз.зд.і сп.

гісторыя

7

 

 

 

грам.кар.пр.

руск.мова (ф)

гісторыя (ф)

англ.мова (ф)

Серада

0

 

 

 

 

 

 

 

1

бел.мова

англ.мова

хімія

фізіка

матэматыка

інфарматыка

гадз.зд.і сп.

2

гадз.зд.і сп.

інфарматыка

фізіка

бел.мова

біялогія

матэматыка

руск.мова

3

чал.і свет

бел.мова

матэматыка

гадз.зд.і сп.

фізіка

хімія

інфарматыка

4

бел.літ

матэматыка

руск.мова

англ.мова

інфарматыка

фізіка

геаграфія

5

матэматыка

гадз.зд.і сп.

інфарматыка

матэматыка

бел.мова

прац.н.(стал./ шв.)

англ.мова

6

гісторыя

айч.і СМК

гадз.зд.і сп.

інфарматыка

руск.літ

геаграфія

прац.н(стал.спр)

7

 

 

бел.літ

геаграфія

гадз.зд.і сп.

гісторыя

прац.н(стал.спр)

Чацвер

0

 

 

 

 

 

 

 

1

матэматыка

бел.літ

англ.мова

руск.мова

хімія

матэматыка

фізіка

2

англ.мова

руск.мова

бел.мова

матэматыка

гісторыя

фіз.культ.і зд.

біялогія

3

фіз.культ.і зд.

прац.н./прац.н.

руск.літ

біялогія

матэматыка

англ.мова

гісторыя

4

руск.мова

прац.н./прац.н

матэматыка

бел.мова

англ.мова

біялогія

дапр.і мед падр.

5

руск.літ

матэматыка

прац.н./прац.н

фіз.культ.і зд.

геаграфія

грамадазнаўст.

англ.мова

6

 

геаграфія

прац.н./прац.н

гісторыя

бел.літ

руск.літ

матэматыка

7

 

 

 

   

 

 

Пятніца

0

 

 

 

 

 

 

 

1

руск.мова

англ.мова

біялогія

матэматыка

фізіка

бел.мова

прац.н(стал.спр)

2

бел.мова

гісторыя

матэматыка

хімія

фіз.культ.і зд.

прац.н.(стал./ шв.)

астраномія

3

матэматыка

руск.літ

гісторыя

геаграфія

матэматыка

прац.н.(стал./ шв.)

бел.літ

4

гісторыя

бел.мова

фіз.культ.і зд.

фізіка

англ.мова

геаграфія

матэматыка

5

прац.навуч.

матэматыка

англ.мова

бел.літ

гісторыя

хімія

фіз.культ.і зд.

6

 

фіз.культ.і зд.

этыка(ф)

англ.мова

прац.навуч.

бел.літ

хімія

7

 

англ.мова (ф)

 

 

прац.нав. (ф)

 

матэмат.(ф)

Субота

0

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

прац.н.(стал./ шв.)

 

2

 

 

 

 

 

прац.н.(стал./ шв.)

 

3

 

 

 

 

 

прац.н.(стал./ шв.)

 

4

 

 

 

 

 

 

прац.н(стал.спр)

5

 

 

 

 

 

 

прац.н(стал.спр)

6

 

 

 

 

 

 

прац.н(стал.спр)

 

 

 

 

свернуть