Расписания на 2020/2021 учебный год

Расклад урокаў на II паўгоддзе

Панядзелак

 

5 клас

6 клас

7 клас

8клас

9 клас

10 клас

11 клас

0

 

 

 

 

 

 

 

1

матэматыка

англ.мова

гісторыя

фізіка

бел.літ

фіз.куль.і зд

руск.літ

2

руск.літ

матэматыка

матэматыка

гісторыя

руск.літ

біялогія

фізіка

3

руск.мова

бел.мова

гадз.зд.і сп.

матэматыка

фізіка

геаграфія

гісторыя

4

англ.мова

прац.н.

фізіка

геаграфія

бел.мова

гісторыя

фіз.куль.і зд

5

гадз.зд.і сп.

прац.н.

бел.літ

руск.літ

англ.мова

фізіка

біялогія

6

бел.літ

руск.літ

англ.мова

біялогія

гісторыя

руск.літ

прац.н.(стал./ шв.)

7

 

 

 

гадз.зд.і сп.

матэматыка

 

прац.н.(стал./ шв.)

Аўторак

0

 

 

 

 

 

 

 

1

бел.мова

руск.мова

руск.мова

англ.мова

геаграфія

матэматыка

гадз.зд.і сп.

2

гісторыя

бел.літ

біялогія

айч.і СМК

англ.мова

руск.мова

матэматыка

3

матэматыка

матэматыка

гісторыя

руск.мова

фіз.куль.і зд.

англ.мова

геаграфія

4

чал.і свет

англ.мова

прац.н./прац.н

матэматыка

руск. мова

хімія

бел.мова

5

руск.мова

фіз.куль.і зд.

прац.н./прац.н

хімія

матэматыка

грамадазнаўст.

англ.мова

6

 

гісторыя

матэматыка

фіз.куль.і зд.

хімія

чарчэнне

бел.літ

7

 

 

геаграфія

 

 

   

Серада

0

 

 

 

 

 

 

 

1

англ.мова

інфарматыка

бел.мова

фізіка

гісторыя

біялогія

матэматыка

2

бел.мова

біялогія

матэматыка

інфарматыка

фізіка

фіз.куль.і зд

дапр.і мед падр.

3

фіз.куль.і зд.

бел.мова

руск.мова

матэматыка

біялогія

фізіка

інфарматыка

4

матэматыка

матэматыка

англ.мова

руск.мова

бел.літ

інфарматыка

фізіка

5

айч.і СМК

гісторыя

інфарматыка

англ.мова

матэматыка

бел.літ

хімія

6

асн.бясп.жыц

геаграфія

фіз.куль.і зд.

бел.мова

інфарматыка

матэматыка

англ.мова

7

 

 

   

 

 

 

Чацвер

 

5 клас

6 клас

7 клас

8клас

9 клас

10 клас

11 клас

0

 

 

 

 

 

 

 

1

матэматыка

руск.мова

фізіка

руск.літ

гадз.зд.і сп.

бел.мова

хімія

2

руск.мова

бел.літ

хімія

фіз.куль.і зд.

англ.мова

руск.літ

матэматыка

3

гісторыя

гадз.зд.і сп.

бел. літ

біялогія

прац.н./прац.н

матэматыка

англ.мова

4

прац.н./прац.н.

матэматыка

руск.літ

матэматыка

бел.мова

англ.мова

біялогія

5

бел.літ

англ.мова

матэматыка

геаграфія

руск.мова

прац.н(стал.спр)

фіз.куль.і зд.

6

 

руск.літ

айч.і СМК

бел.мова

матэматыка

гадз.зд.і сп.

руск.мова

7

 

 

 

 

 

дапр.падр.

 

Пятніца

0

 

 

 

 

 

 

 

1

бел.мова

матэматыка

англ.мова

прац.н./прац.н.

гісторыя

хімія

матэматыка

2

фіз.куль.і зд.

руск.мова

біялогія

бел.літ

грамадазнаўст.

матэматыка

прац.н.(стал./ шв.)

3

матэматыка

фіз.куль.і зд.

бел.мова

гісторыя

біялогія

прац.н(стал.спр)

астраномія

4

руск.літ

бел.мова

матэматыка

англ.мова

хімія

прац.н(стал.спр)

грамадазнаўст.

5

англ.мова

айч.і СМК

фіз.куль.і зд.

хімія

матэматыка

гісторыя

бел.літ

6

 

   

матэматыка

фіз.куль.і зд.

англ.мова

гісторыя

7

 

 

 

 

 

 

 

Субота

0

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

прац.н.(стал./шв.)

2

 

 

 

 

 

 

прац.н.(стал./ шв.)

3

 

 

 

 

 

 

 прац.н.(стал./шв.)

4

 

 

 

 

 

прац.н(стал.спр)

 

5

 

 

 

 

 

прац.н(стал.спр)

 

6

 

 

 

 

 

прац.н(стал.спр)

 
свернуть

Расклад урокаў у І-ІV класах ІI паўгоддзе

 

№ п/п

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас

ПАНЯДЗЕЛАК

1

бел.літ(нав.чыт.)

бел.літ(літ.чыт)

руск.мова

бел.літ(літ.чыт)

2

фіз. культ.і зд.

фіз. культ.і зд.

англ.мова

матэматыка

3

матэматыка

матэматыка

матэматыка

англ.мова

4

 

бел.мова

выяўл.маст.

выяўл.маст.

5

 

   

бел.мова

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

АЎТОРАК

1

бел.літ(нав.чыт.)

руск.літ(літ.чыт)

матэматыка

руск.літ(літ.чыт)

2

матэматыка

матэматыка

бел.мова

руск.мова

3

музыка

музыка

руск.мова

матэматыка

4

руск.мова

руск.мова

фіз. культ.і зд.

фіз. культ.і зд.

5

 

 

руск.літ(літ.чыт)

чалавек і свет

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

СЕРАДА

1

чалавек і свет

бел.літ(літ.чыт)

бел.мова

бел.мова

2

матэматыка

матэматыка

англ.мова

матэматыка

3

бел.м(нав.пісьму)

бел.мова

матэматыка

англ.мова

4

гадз. здар.і сп.

гадз. здар.і сп.

музыка

музыка

5

 

асн.бясп.жыц.

бел.літ(літ.чыт)

 

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

ЧАЦВЕР

1

бел.літ(нав.чыт.)

руск.літ(літ.чыт)

руск.літ(літ.чыт)

руск.літ(літ.чыт)

2

бел.м(нав.пісьму)

руск.мова

руск.мова

руск.мова

3

выяўл.маст.

чалавек і свет

прац.навучан.

прац.навучан.

4

прац.навучан.

прац.навучан.

гадз. здар.і сп.

гадз. здар.і сп.

5

 

 

асн.бясп.жыц.

асн.бясп.жыц.

6

 

 

 

 

7

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

1

выяўл.маст.

выяўл.маст.

фіз. культ.і зд.

фіз. культ.і зд.

2

матэматыка

матэматыка

англ.мова

матэматыка

3

бел.м(нав.пісьму)

руск.мова

матэматыка

англ.мова

4

фіз. культ.і зд.

фіз. культ.і зд.

бел.літ(літ.чыт)

руск.мова

5

 

 

чалавек і свет

бел.літ(літ.чыт)

6

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

свернуть

Расклад урокаў у I (II) і IV(V) класах інтэграванага навучання і выхавання на ІІ паўгоддзе

 

№ п/п

1 клас

Час правядзення

Настаўнік

4 клас

Час правядзення

 

Настаўнік

ПАНЯДЗЕЛАК

1

бел.літ(нав.чыт.)

 

Семяновіч Т.Р.

бел.літ(літ.чыт)

 

Самусевіч Г.Р.

2

фіз. культ.і зд.

 

Семяновіч Т.Р.

матэматыка

 

Самусевіч Г.Р.

3

матэматыка

 

Семяновіч Т.Р.

англ.мова

 

Самусевіч Г.Р.

4

 

 

 

выяўл.маст.

 

Самусевіч Г.Р.

5

разв. пазн.дз.

12.55– 13.30

Дрозд А.П.

бел.мова

 

Самусевіч Г.Р.

6

 

 

 

разв. пазн.дз.

13.55 – 14.40

Дрозд А.П.

7

 

 

 

 

 

 

АЎТОРАК

1

бел.літ(нав.чыт.)

 

Семяновіч Т.Р.

руск.літ(літ.чыт)

 

Самусевіч Г.Р.

2

матэматыка

 

Семяновіч Т.Р.

руск.мова

 

Самусевіч Г.Р.

3

музыка

 

Семяновіч Т.Р.

матэматыка

 

Самусевіч Г.Р.

4

руск.мова

 

Семяновіч Т.Р.

фіз. культ.і зд.

 

Самусевіч Г.Р.

5

матэматыка

13.30 – 14.05

Семяновіч Т.Р.

чалавек і свет

 

Самусевіч Г.Р.

6

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

бел.мова

15.30 – 16.15

Самусевіч Г.Р.

СЕРАДА

1

чалавек і свет

 

Семяновіч Т.Р.

бел.мова

 

Самусевіч Г.Р.

2

матэматыка

 

Семяновіч Т.Р.

матэматыка

 

Самусевіч Г.Р.

3

бел.м(нав.пісьму)

 

Семяновіч Т.Р.

англ.мова

 

Самусевіч Г.Р.

4

гадз. здар.і сп.

 

Семяновіч Т.Р.

музыка

 

Самусевіч Г.Р.

5

 

 

Семяновіч Т.Р.

 

 

 

6

 

 

 

матэматыка

14.05 – 15.40

Самусевіч Г.Р.

7

 

 

 

 

 

 

ЧАЦВЕР

1

бел.літ(нав.чыт.)

 

Семяновіч Т.Р.

руск.літ(літ.чыт)

 

Самусевіч Г.Р.

2

бел.м(нав.пісьму)

 

Семяновіч Т.Р.

руск.мова

 

Самусевіч Г.Р.

3

выяўл.маст.

 

Семяновіч Т.Р.

прац.навучан.

 

Самусевіч Г.Р.

4

прац.навучан.

 

Семяновіч Т.Р.

гадз. здар.і сп.

 

Самусевіч Г.Р.

5

чалавек і свет

13.40 – 14.15

Семяновіч Т.Р.

асн.бясп.жыц.

 

Самусевіч Г.Р.

6

 

 

 

чалавек і свет

14.35 – 15.20

Самусевіч Г.Р.

7

 

 

 

 

 

 

ПЯТНІЦА

1

выяўл.маст.

 

Семяновіч Т.Р.

фіз. культ.і зд.

 

Самусевіч Г.Р.

2

матэматыка

 

Семяновіч Т.Р.

матэматыка

 

Самусевіч Г.Р.

3

бел.м(нав.пісьму)

 

Семяновіч Т.Р.

англ.мова

 

Самусевіч Г.Р.

4

фіз. культ.і зд.

 

Семяновіч Т.Р.

руск.мова

 

Самусевіч Г.Р.

5

бел.літ(нав.чыт.)

12.55 – 15.30

Семяновіч Т.Р.

бел.літ(літ.чыт)

 

Самусевіч Г.Р.

6

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

свернуть

Расклад работы факультатываў на ІІ паўгоддзе

 

№ п/п

Назва факультатыўнага занятку

Прадмет

Класс

Час правядзення

Дзень тыдня

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

1.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

гісторыя

11

15.30 – 16.15

чацвер

Лясун Наталля Андрэеўна

2.

Лексіка-граматычны практыкум

англ. мова

11

14.50 – 15.35

серада

Мікіціч Анастасія Сяргееўна

3.

Абагульняючы курс

руская мова

9

15.20 – 16.05

аўторак

Жыцін Ігар

Міхайлавіч

4.

Прафесія  маёй мары

 

 

9

14.50 – 15.35

серада

Лясун Наталля Андрэеўна

5.

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі: фарміраванне індустрыяльнага грамадства і нацыіі (канец ХVІІІ – пачатак ХХ ст.)

гісторыя

8

15.20 – 16.05

аўторак

Лясун Наталля Андрэеўна

6.

Мастацкае тачэнне драўніны

працоўнае навучанне

8

15.30 – 16.15

чацвер

Альховік Аляксандр Уладзіміравіч

7.

Камунікатыўная граматыка

англ.мова

7

15.30 – 16.15

чацвер

Мікіціч Анастасія Сяргееўна

8.

Сцяжынкамі матэматыкі

матэматыка

5

14.50 – 15.35

серада

Дрозд Аляксандра Пятроўна

9.

Практыкум па чытанню

англ. мова

5

14.25 – 15.10

аўторак

Мікіціч Анастасія Сяргееўна

10.

Гэты загадкавы старажытны свет

гісторыя

5

14.35 – 15.20

чацвер

Лясун Наталля Андрэеўна

11.

Падарожжа ў краіну Займальнай матэматыкі

матэматыка

4

13.00 – 13.45

серада

Самусевіч Галіна Рыгораўна

12.

У краіне знаёмых незнаёмцаў

бел мова

4

14.25 – 15.10

аўторак

Самусевіч Галіна Рыгораўна

13.

Вытокі роднай мовы

 

бел мова

3

13.00 – 13.45

панядзелак

Талаконнікава Ганна Міхайлаўна

14.

Матэматычная вясёлка

 

матэматыка

3

14.25 – 15.10

аўторак

Талаконнікава Ганна Міхайлаўна

15.

Вытокі роднай мовы

 

бел мова

2

13.00 – 13.45

панядзелак

Ванецкая Таццяна Мікалаеўна

16.

Матэматычная вясёлка

 

матэматыка

2

13.55 – 14.40

серада

Ванецкая Таццяна Мікалаеўна

17.

Вытокі роднай мовы

 

бел мова

1

12.00 – 12.35

панядзелак

Семяновіч Таццяна Рыгораўна

18.

Матэматычная вясёлка

 

матэматыка

1

13.00 – 13.35

серада

Семяновіч Таццяна Рыгораўна

 

свернуть

Расклад работы заняткаў па інтарэсах на ІІ паўгоддзе

 

 

 

Назвы заняткаў па інтарэсах

 

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку кіраўніка

 

 

 

 

 

 

Кабінет

Дні тыдня

Час заняткаў

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Субота

Фантазія

Шотт І.П.

каб.

абсл. працы

15.35-16.20

 

 

 

 

11.50-

12.35

Шахматы

Альховік А.У

актавая зала

 

15.20-

16.05

 

 

 

14.50-

15.35

 

Чароўныя алоўкі

Ванецкая Т.М.

каб.

1 кл.

13.55-14.40

 

 

14.35- 15.20

 

 

Футбол

Даніленка Т.М.

спарт.

зала

 

 

 

 

15.30-16.15

 

 

Валейбол

Даніленка Т.М.

спарт.

зала

 

 

 

 

14.50-

15.35

 

 

9.55-11.35

 

свернуть

Расклад работы ГПД на ІІ паўгоддзе

 

 

 

ГПД

 

 

Прозвішча, імя, імя па бацьку выхавальніка

 

 

 

 

 

Класы

 

 

 

Кабінет

Дні тыдня

Час працы

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Старэйшая група

Шотт І.П.

 

 

5;7-11 кл.

каб. абсл. працы

 

14.05-16.30

   

13.35-16.30

Самусевіч Г.Р.

 

 

каб. 4 кл.

14.30-16.30

 

14.30-16.30

15.10-16.30

 

Малодшая група

Семяновіч Т.Р.

 

 

 

1-4; 6 кл.

каб. 1кл.

12.30 -

16.30

 

13.30 – 16.30

14.20 -

16.30

 

Ванецкая Т.М.

каб.2 кл.

 

13.10-16.30

 

13.20-

14.20

12.30-

16.30

Суправаджэнне дзяцей дадому

 

 

 

Саму-севіч Г.Р.

Шотт І.П.

Мікуле-ня С.А.

Мышко Н.М.

д/с

Сулейма-нава А.У.

д/с

свернуть